ראדקו התחדשות עירונית

בבעלות משותפת של קבוצת רפאלי ובנק מזרחי טפחות

חברת ראדקו מקבוצת רפאלי, יוזמת ומנהלת פעילות נדל"נית בינלאומית ענפה, בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. לחברה ניסיון של יותר מ- 25 שנה בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם.

אודות - ראדקו התחדשות עירונית

בבעלות משותפת של קבוצת רפאלי ובנק מזרחי טפחות

מי אנחנו?

חברת ראדקו מקבוצת רפאלי בבעלות משותפת של משפחת רפאלי ובנק מזרחי טפחות, יוזמת ומנהלת פעילות נד"לנית בינלאומית ענפה בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. לחברתנו ניסיון של מעל ל – 25 שנה בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל. 

בבסיס החברה מתממש החזון של שילוב יכולות ייזום מוכחות עם ביצוע מוקפד, איכות בניה בלתי מתפשרת ועמידה בלוחות זמנים, והכל בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.

אנחנו בראדקו מתחייבים לניהול קפדני ומקצועי לאורך כל התהליך בכל מחלקות החברה. כבר 3 דורות שאנו מקפידים על התקשרויות עם משרדי אדריכלים מובילים וקבלני ביצוע מיומנים ומקצועיים.

חברתנו מתמחה בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), תוך הקפדה על לוחות זמנים, עמידה בתקני בניה מחמירים ורמת גימור גבוהה ואיכותית, המבטיחים לדיירים – בעלי הדירות כמו גם לרוכשי הדירות, איכות חיים ושקט נפשי לאורך שנים.

חברתינו בעלת תו תקן איזו 9001 ורואה את החשיבות בתהליך מאורגן ומסודר לאורך כל הדרך עד לדירה החדשה.

אנחנו בראדקו רואים את עצמנו מחויבים לקהילה בה אנו פועלים ודואגים לשלב תרומה זו במסגרת הפעילות העסקית שלנו, בין במעורבות פעילה של עובדי ומנהלי החברה ובין בתרומה כספית לעמותות שונות. אנו מאמינים כי עלינו לתרום מפירות ההצלחה שלנו בחזרה לקהילה בה אנו חיים.