ראדקו למען הקהילה – חברתנו פועלת למען הקהילה כבר יותר מ-25 שנה. תרומה לקהילה היא ערך מרכזי וחלק בלתי נפרד מתפיסת העולם של ראדקו מקבוצת רפאלי.

אנו רואים עצמנו מחויבים לקהילה בה אנו פועלים ודואגים לשלב תרומה זו במסגרת הפעילות העסקית שלנו, בין במעורבות פעילה ובין בתרומה כספית. אנו מאמינים כי עלינו לתרום מפירות ההצלחה שלנו בחזרה לקהילה בה אנו חיים.

ראדקו מקבוצת רפאלי, על כל עובדיה ומנהליה, תורמת לקהילה במגוון רחב של פרויקטים בינהם:

פרויקט מפנים ותורמים

אנו מודעים לכך שבזמן פינוי בניין נותר הרבה ציוד בדירות אשר נהרס עם המבנה. החלטנו לגייס את דיירי הפרויקטים שלנו בשיתוף עם עמותת "אח גדול" המסייעת ותומכת בחיילים בודדים כדי לתרום את הציוד שנישאר. חברתנו לוקחת חלק פעיל באיסוף הציוד, קיטלוגו, הובלתו לבתי החיילים וכן ךאנשי מקצוע לפירוק ולהתקנת ציוד כגון מזגנים.

פרויקט מפנים ותורמים

כחלק מהאג'נדה החברתית שלנו ומתוך הבנה שבמהלך השנה ובזמן הקורונה בפרט ישנם ילדים רבים הזקוקים למחשבים לצורך למידה מרחוק, חברתנו לוקחת חלק פעיל בפרויקט מחשב לכל ילד בשיתוף עם עמותת "אחת אחת" ועמותת "מחשב לכל ילד".  אנו  אחראים לאיתור ולשינוע של המחשבים משלב לקיחת המחשב לתיקון ועד מסירתו לילד הזקוק לו, כמו כן החברה עוזרת במימון עלות התיקון של המחשבים.

תרומת סלי מזון למשפחות

מצער שעדיין יש משפחות הזקוקות לסיוע בסיסי של מוצרי צריכה במהלך כל השנה ובעיקר בתקופות החגים. חברתנו תורמת בעזרת אירגון "חב"ד" תווי קנייה למזון המחולקים למשפחות הנזקקות בפסח ובראש השנה.

מכתבי תודה