חברתנו פועלת למען הקהילה כבר יותר מ-25 שנה ותורמת למגוון עמותות ואירגונים שונים במהלך השנה. תרומה לקהילה היא ערך מרכזי וחלק בלתי נפרד מתפיסת העולם של ראדקו מקבוצת רפאלי ושל הנהלת הקבוצה.

אנו רואים עצמנו מחויבים לקהילה בה אנו פועלים ודואגים לשלב תרומה זו במסגרת הפעילות העסקית שלנו, בין במעורבות פעילה של עובדי ומנהלי החברה ובין בתרומה כספית לעמותות שונות.  אנו מאמינים כי עלינו לתרום מפירות ההצלחה שלנו בחזרה לקהילה בה אנו חיים.

ראדקו מקבוצת רפאלי, על כל עובדיה ומנהליה, תורמת לקהילה במגוון רחב של פרויקטים בניהם:

יום המעשים הטובים - 2021

יום המעשים הטובים, במסגרתו התגייסו עובדות / עובדי ומנהלות / מנהלי חברת ראדקו התחדשות עירונית לחלוקת מזון ופריטים נוספים למשפחות נזקקות. ההתלהבות והמסירות לביצוע משימות ההתנדבות ריגשו את המשפחות ובעיקר את העובדים והמנהלים שחשו שותפים של אמת – ביום כולו מעשים טובים.

פרויקט מפנים ותורמים

אנו מודעים לכך שבזמן פינוי בניין נותר הרבה ציוד שמיש בדירות אשר נהרס עם המבנה. מסיבה זו החלטנו לגייס את דיירי הפרויקטים שלנו בשיתוף עם עמותת "אח גדול" המסייעת ותומכת בחיילים בודדים, כדי לתרום את כלל הציוד שנישאר בדירות. חברתנו לוקחת חלק פעיל באיסוף הציוד, קיטלוגו לפי שם החייל ועיר המגורים, הובלתו לבתי החיילים וכן והעמדת אנשי מקצוע לפירוק ולהתקנת ציוד כגון מזגנים. 

פרויקט מחשב לכל ילד

כחלק מהאג'נדה החברתית שלנו ומתוך הבנה שבמהלך השנה ובזמן הקורונה בפרט ישנם ילדים רבים הזקוקים למחשבים לצורך למידה מרחוק, חברתנו לוקחת חלק פעיל בפרויקט מחשב לכל ילד בשיתוף עם עמותת "אחת אחת" ועמותת "מחשב לכל ילד".  אנו  אחראים לאיתור ולשינוע של המחשבים משלב לקיחת המחשב לתיקון ועד מסירתו לילד הזקוק לו, כמו כן החברה עוזרת במימון עלות התיקון של המחשבים.

תרומת סלי מזון למשפחות

מצער שעדיין יש משפחות הזקוקות לסיוע בסיסי של מוצרי צריכה במהלך כל השנה ובעיקר בתקופות החגים. חברתנו תורמת בעזרת אירגון "חב"ד" תווי קנייה למזון המחולקים למשפחות הנזקקות בפסח ובראש השנה.

מכתבי תודה