אודות הפרויקטים בלונדון

מזה מספר שנים פועלת החברה בלונדון ומבצעת פרויקטים של הסבת בנייני משרדים לבנייני מגורים, וזאת בדומה לפעילות ההתחדשות העירונית של הקבוצה בישראל. החברה רוכשת את המבנים, מבצעת שיפוץ מלא ותוספות בנייה, משביחה את הנכס ומוכרת או משכירה את הדירות שבבעלותה.
עד היום, השלימה החברה 2 פרויקטים אשר דירותיהם נמסרו לדיירים, פרויקטים נוספים נמצאים בתהליכי עבודה.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט

  וכיוצ"ב sms- הריני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי מראדקו בדוא"ל ו/או ב

  לתנאי השימוש

  אחרהתחדשות עירוניתרכישת דירה חדשה

  פרויקטים בלונדון

  קבוצת רפאלי שותפה בחברה המשקיעה ביזום פרויקטים, באיתור ושיפוץ מבנים, בהסבתם מבנייני משרדים לבנייני מגורים והשכרתם.
  Halifold 68, London – בניין משרדים, בן 2 קומות. הפרוייקט – המוכר ובו מרכזי קניות ובתי קפה, Islington High Street בקרבת בלב אזור מתפתח, 12 דקות הליכה ל 2- תחנות רכבת התחתית- Angel on Northern Line I Highbury & Islington on Victoria הפרוייקט כולל הסבה ובניה של כ- 3,450 מ“ר לדירות סטודיו .Line ומגורים.
  Muswell Hill 77,London – בנין משרדים בין 3 קומות בשטח של כ- 3,600 מ“ר. Muswell Hill הוא פרבר בצפונה של לונדון במרחק 10 דקות נסיעה מהאמסטד. האזור נחשב לאחד הפרברים המבוקשים ביותר. הפרוייקט כולל הסבת המשרדים ל- 41 יחידות דיור, חניון עילי ותת קרקעי, עם אופציה לבנית דירות נוספות בקומה העליונה.
  Oxford Road, London 46 – בניין משרדים בן 2 קומות, בשטח בנוי של כ 1670- מ"ר. הבניין נמצא באזור מגורים מתפתח בצפונה של לונדון, כ- 10 דקות נסיעה ממרכז לונדון ברכבת התחתית. החברה קיבלה מהמועצה לתכנון אישור עקרוני להריסת הבניין והקמת פרויקט מגורים בן 25 דירות במקומו.